Хто не мріяв красиво і сучасно прикрасити власне приміщення? Звичайно, мріяв кожен, але це не кожному можливо по-кишені. Про рідкі шпалери чули багато з читачів, а ось застосувати для обробки квартири, офісу або готелю використовували одиниці.

ТД "Японська обробка" пропонує новий для вітчизняного ринку оздоблювальний матеріал - рідкі шпалери, які виробляються і завозяться в Україну безпосередньо з країни Сонця, що сходить. Незважаючи на те, що на ринку представлені інші аналоги цього матеріалу виробництва фірми "Франц Декор" (Франція), "Сілкот", "Коза" (Туреччина), "ЕкоДекор" (Польща) та навіть вітчизняного виробництва, розташованого в м Дніпропетровську, цей матеріал ще є мало відомим для українського споживача. В деякій мірі це можна пояснити вартістю цих матеріалів. Але, на нашу думку, це питання є риторичним. І в подальшому ми буду намагатися це пояснити.

Японські "рідкі шпалери" вироблені з натуральних матеріалів на основі шовку. Вперше матеріал був виготовлений 350 років тому в Кіото, колишній столиці Японії.

Цей прекрасний новий стінний облицювальний матеріал являє собою більш ніж тільки красивий вигляд. Кожен вид має не тільки кілька різних кольорів, які представляють собою чотири періоди року в Японії: свіжі весняні квіти, мерехтливі літні тіні і теплі відблиски полум'я взимку. Ви можете сміливо обрати колір за власним бажанням. Ви маєте можливість надати унікальну красу і поліпшити атмосферу у Вашому домі, в офісі, магазині, ресторані, казино, готелі або в інших приміщеннях, відповідно, японське якість вам гарантується.

Зроблені з волокна, і надаючи винятковий вид тканої поверхні, рідкі шпалери японського виробництва також є тепловим і звуковим ізолятором. Він може бути використаний на поверхні будь-яких інтер'єрів і додає особливий шарм елегантності Вашим приміщенням.

Необхідно відзначити, що японські рідкі шпалери неможливо порівняти з аналогами жодного з виробників, оскільки законодавець мод в цих оздоблювальних матеріалах незаперечно вважається Японія з її високими вимогами щодо якості своїх товарів, обмеження доступу конкурентів щодо власної технології виробництва, яке обумовлює неможливість створення ними яскравою гами аналогічних виробів.

У порівнянні з іншими видами оздоблювальних штукатурок японські рідкі шпалери готові до застосування - в них необхідно тільки додати воду і розчинити. Наносити на стіни їх дуже просто - вирівнюються вони практично самі, досить кілька рухів шпателем. Стіну можна навіть рівняти з їх допомогою. Поверхня виходить безшовної, відсутні стики і нерівності. Є можливість перенесення вже нанесених рідких шпалер на інші стіни, або ж у випадку, якщо деяка частина шпалер забруднена, Ви можете після зволоження зняти цю частину шпателем. Промити забруднені шпалери під проточною водою і потім нанести знову на цю, або іншу ділянку стіни, або стелі. Стику видно не буде, він очиститься при вирівнюванні свіжо нанесеного фрагменту. Нанесені рідкі шпалери можна піддавати вологому прибиранню.

У продаж японські рідкі шпалери надходять як суха готова до використання суміш, фасована в пакети по 800-900 гр. Орієнтал коут наноситься на будь-яку поверхню: штукатурка, бетон, вапно, гіпсокартон та інші. Перед нанесенням орієнтал коут поверхня повинна бути захищена універсальної ґрунтовкою. Грунтовка повинна просохнути 24 години.

У кожній упаковці орієнтал коут є упаковка клеїть матеріалу, який необхідно розчинити у воді. Орієнтал коут заливається водою, помішуючи рукою, матеріал доводитися до певної консистенції і наноситься шпателем або пістолетом - розпилювачем. Покрівельна площа 1 упаковки 3-3,5 кв.м.

Японські рідкі шпалери є екологічно чистим матеріалом підготовка до нанесення (розмішування) і саме нанесення проводиться незахищеними руками. Це дозволяє використання цього матеріалу в приміщеннях призначених для осіб з алергією і дітей.

Упевнені, що український споживач заслуговує на якісні та екологічно чисті облицювальні матеріали, які визнані передовими в сучасному світі.

Підготовлено за матеріалами: фірми Fujiwara Co.

Торговий дім "Японська обробка" (0342) 77-87-80