Шановні панове!
Якщо Вам здається, що Ви занадто далеко від місця де знаходиться наша компанія то реалії сьогоднішнього дня і сучасні способи доставки замовлених Вами вантажів дають можливість поставити необхідну продукцію в будь-яке місто України.

Ми пропонуємо доставку до вказаного місця власним транспортом за умови великого замовлення. В цьому випадку вартість транспортування буде включено у вартість замовлення.

В інших випадках, пропонуємо гнучкі можливості доставки замовлених товарів за допомогою транспортних агентств:

Пропоновані варіанти доставок замовлень, дають можливість вибрати для наших клієнтів найбільш прийнятні варіанти, які зручні і відповідно дешевше.

Як замовити?
Оформити замовлення на вибрані Вами товари можна будь-яким з наступних способів:

Якщо Ви оформили замовлення через кошик, то з Вами обов'язково зв'яжеться по телефону наш менеджер для уточнення деталей замовлення.

* Без підтвердження замовлення по телефону, товар доставлятися не буде.

Обробка замовлень

* Замовлення, прийняті до 15.00, будуть відправлені в день оформлення замовлення, після 15.00 - на наступний робочий день.

 

На даний момент доступні наступні способи оплати товару, що купується в нашому магазині:

Оплата готівкою при отриманні

Ви можете оглянути товар, перевірити його комплектацію, працездатність, і тільки в тому випадку, якщо техніка повністю відповідає Вашим вимогам, оплатити її вартість. Робіть покупки з нульовим ризиком! Про можливості обміну / повернення товару протягом 14 днів читати

Оплата на банківські картки

Цей вид оплати користується успіхом у постійних покупців нашого інтернет-магазину. Якщо Ви віддали перевагу цей спосіб оплати, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами за адресою gastroukraine@gmail.com, або по телефону +38 (050) 373-37-70 або +38 (067) 728-45-69, для виписки рахунку- фактури і надання реквізитів на перерахування оплати.

Доставка замовлення
Доставка товару здійснюється за рахунок клієнта, не залежно від обраного Вами способу оплати і доставки

Вид доставки визначається способом оплати замовлення. Найбільш популярною залишається відправка "післяплатою", при виборі якої Ваше замовлення доставляється на склад однієї з компаній-перевізників, де Ви можете оглянути товар, перевірити його комплектацію та оплатити покупку на місці.

Термін доставки - 1-2дні.

Якщо з якоїсь причини у Вас немає можливості відвідати склад компанії-перевізника, можлива адресна доставка, для цього не забудьте в замовленні вказати точну адресу.

Так само, можлива доставка будь-який інший кур'єрською службою, але тільки по передоплаті. Для цього необхідно зателефонувати за телефоном +38 (050) 373-37-70 або +38 (067) 728-45-69, замовити рахунок-фактуру і отримати развізіти для перерахування оплати.

Якщо у Вашому регіоні немає можливості скористатися послугами даних служб, тоді товар доставляється в найближчий Вам відділення Укрпошти (тоді в замовленні необхідно вказати точну адресу і індекс Вашого населеного пункту). Оплата здійснюється після отримання посилки, термін доставки 2-4 дні. Відправлення Укрпоштою здійснюється за 100% передоплатою!