22.04.2020   

У чому особливість рідких шпалер?


У наш час в будівельних магазинах і гіпермаркетах пропонується величезна кількість різних засобів для ремонту будинку, це - різні декоративні штукатурки, паперові рулонні шпалери, рідкі шпалери, фото шпалери, склошпалери, фарби і багато іншого. Про багатьох з них ви навіть не чули. Ми провели дослідження і випробували кожен з доданих варіантів. Найбільше нам прийшли до душі рідкі шпалери. Для тих, хто ще не стикався з ними, і повірте, ви не одні, багато про них навіть не чули, але хто вже хоч раз пробував - вже не міг від них відмовитися, ми розповімо, в чому їх особливість і зокрема - що ж все-таки це таке?

    Рідкі шпалери - це декоративне покриття, яке використовується для нанесення на настінні покриття, а також стель. Як правило, їх наносять всередині приміщення, але в досить таки рідкісних випадках використовують для зовнішньої обробки стін.

    Що входить до складу?

    Як правило, склад включають натуральні речовини, такі як: целюлоза, шовк (шовкова нитка), пряжа, бавовна, шерсть (вовняна нитка), целюлозний клей КМЦ.

    В якому вигляді мені прийдуть шпалери і що з ними далі робити?

    До кінцевого споживача, тобішь до вас, рідкі шпалери потрапляють в сухому вигляді. Ця суха суміш, вагою 1 кг., Поміщена в поліетиленові пакети, які герметично закриті. В даному виді можуть зберігатися необмежений час. Перед застосуванням необхідно ретельно прочитати інструкцію. Для підготовки шпалер до нанесення необхідно пройти кілька кроків.

    Підготовка рідких шпалер до нанесення

Необхідно відкрити пакет і висипати в суху чисту посудину. Потім все це необхідно ретельно перемішати. Обов'язково необхідно дотримуватися інструкції, зазначену на упаковці. При недотриманні цієї інструкції ВИРОБНИК НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ОТРИМАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
Залити звичайної чистої теплою водою, температура якої повинна бути в межах 40oС - 50oС. Вода ні в якому разі не повинна бути іржава.
Ретельно переміщати все компоненти з водою. Залишити на 30-40 хвилин.
    При дотриманні всіх необхідних інструкцій, ви отримаєте результат, якого ви очікували, а нанесення не принесе вам ніяких складнощів, а можливо навіть принесе задоволення, адже ви приносите тепло і затишок у ваш будинок.