22.04.2020   

Що краще, рідкі шпалери або паперові шпалери?


    Отже, про ті що ж таке рідкі шпалери Ві змоглі ознайомітіся на головній странице сайту, тепер перейдемо до безпосередно порівнянні зі звичайний шпалерами для стін.

    Всі оздоблювальні роботи починаються з підготовки поверхні, причому який би Ви оздоблювальний матеріал не вибрали нехтувати цим етапом не варто.

Підготовка поверхні

Паперові шпалери не вимагають особливої ​​підготовки стіни, але все-таки тріщини і нерівності необхідно зашпаклювати і зачистити, також бажано пройти стіну антисептиком, адже шпалери відклеюються найчастіше через наявність грибка в стіні.

Рідкі шпалери в підготовці поверхні не більше вибагливі. Поверхня повинна бути білою (в тон основі), також стіну необхідно розкрити ґрунтовкою (водонепроникною, глибокого проникнення). Дерево і залізо - зашпаклювати! До великої радості тріщини і вибоїни шпаклювати не потрібно, адже вони самі прекрасно заповнюють порожнечі. Також вони містять у своєму складі антигрибкові добавки, що в свою чергу позбавляє Вас від додаткової обробки.

Оздоблювальні роботи

   Всі ми хоча б раз все ж клеїли паперові шпалери, якщо без веселої компанії - дуже нудна робота. Розмазаний клей на підлозі, важка підгонка стиків, що не маєток другого шансу (якщо порвав або вимазав шпалери) - це мінуси паперових шпалер. До плюсів можу віднести швидкість, з якою заповнюється стіна, обробка паперовими шпалерами, напевно, найшвидший спосіб закінчити ремонт.

Якщо Ви перший раз наносите рідкі шпалери - приготуйтеся, адже перші півгодини будуть для Вас найважчими. Але потім Ви швидко пристосуєтеся. Для нанесення Вам необхідний тільки полутер, який є у вільному доступі в будівельних магазинах (бажано з оргскла або пластику)

Результат

 Безумовно, головним і пріоритетним для нас є результат, адже на всі труднощі можна махнути рукою, аби було красиво.

В результаті обробки паперовими шпалерами ми отримаємо середньостатистичну квартиру, що відрізняється лише малюнком, а може і взагалі не відрізняється від сусідської.

Оздоблення рідкими шпалерами дає Вам можливість зробити квартиру унікально вродливою. Рідкі шпалери дозволяють створити малюнки та візерунки у Вас на стіні. Все більше дизайнерів схиляються до рідких шпалер, адже тільки вони надають можливість створити дійсно неповторний декор.

     

 

Також хотілося б нагадати про переваги рідких шпалер в порівнянні з паперовими:

 

Екологічно чисті.

Не містять шкідливих і токсичних речовин.

Теплоізоляційні.

Рідкі шпалери мають теплоізоляційними властивостями, для порівняння Вам достатньо просто прикласти руку, рідкі шпалери будуть на дотик теплими на відміну від паперових шпалер.

Ремонтопридатність.

Легко піддаються ремонту.

Не мають швів і стиків.

Безшовне покриття виглядає значно краще - факт.

«Дихаюча поверхня».

Рідкі шпалери дихають - тобто пропускаю вологу, що дуже важливо, якщо в приміщенні бувають значні перепади температури, адже конденсат не утворюється, а отже і стін нічого не загрожує.

 

Вдалого ремонту !!!