22.04.2020   

Сфера застосування рідких шпалер


Рідкі шпалери Стиль - це декоративне покриття для стін і стель в будь-яких приміщеннях (квартири, будинки, магазини, ресторани, школи, садочки і т.д.), але в деяких випадках вони мають абсолютну перевагу серед розмаїття оздоблювальних матеріалів.

 

1) Новобудови. Як відомо новобудови дають усадку, що призводить до неприємних наслідків, але рідкі шпалери Стиль легко перенесуть такі деформації без наслідків. Також варто відзначити економію на підготовці стін.

 

2) Дефекти стін. Якщо у Вашому будинку проблемні стіни (тріщини, кривизна, вибоїни), то використання рідких шпалер Стиль буде також доцільно, адже завдяки своїй рельєфній структурі і самостійного заповнення тріщин і вибоїн, всі нерівності сховаються і не буде необхідності довго і дорого вирівнювати стіни.

 

3) Дачі, балкони, літні кухні. Завдяки тому що рідкі шпалери Стиль не бояться перепадів температур і вологості вони стають не замінними в неопалюваних приміщеннях. Вони не відклеюються і не відпадають.

 

4) Люди схильні до алергічних реакцій також оцінять якість наших шпалер, адже завдяки натуральному складу вони не викликають алергію і можуть сміливо застосуються в дитячих кімнатах, садках, школах.