22.04.2020   

Рідкі шпалери в інтер'єрі


Існує безліч способів декоративного облицювання поверхонь, які вже давно зарекомендували себе найбільш практичними і зносостійкими. Так, різні види штукатурки, керамічної плитки або штучного каменю користуються великою популярністю і виправдовують покладене на них довіру так само, як шпалери і фарби, що володіють великими можливостями в дизайні інтер'єрів.

У зв'язку з цим, можна зробити висновок, що всі самі стоять матеріали для ремонту будинку вже винайдені людиною, і здивувати чимось досвідченого покупця досить складно. І все ж, сьогодні нами було вирішено присвятити одну зі статей свіжому рішенням в області обробки поверхонь: рідким шпалерам.

Прийнято вважати рідкі шпалери винаходом суто сучасним, але це далеко не так. Настільки незвичайний матеріал виник завдяки наказу короля Франції Карла VII відреставрувати один із захоплених їм замків в термін до трьох днів. Тому, майстрами було вирішено подрібнити шовкові полотна і додати в них сполучний елемент - борошно.

Краса і оригінальність покриття стін справили на монарха незабутнє враження, а технологія виготовлення рідкого «текстилю» дійшла до наших днів, зазнаючи незначних змін.